Vyberte si z pestré palety zážitků Kultury Jablonec

Plesy, koncerty, zajímaví hosté nebo výstavy najdete v únorovém programu Kultury Jablonec. Na své si přijdou také fanoušci show Rally Dakar, která se po roce vrací do Jablonce.

Hned první únorová sobota (3. 2.) v Eurocentru patří oblíbenému maškarnímu plesu Babí hop. Ve čtvrtek 8. 2. se můžete zaposlouchat do skotské a irské lidové hudby v podání folk-rockové skupiny Asonance. Pátek 9. 2. bude v Jablonci patřit Jizerské 50 a ČEZ Energy festu! V rámci programu tohoto legendárního běžkařského závodu se před radnicí koná velký open-air koncert kapely Poletíme? Vstup je pro všechny zdarma.

Druhý únorový víkend (10. 2.) se můžete těšit na talkshow plnou humoru a historek z Rally Dakar. Pořad Posedlí Dakarem loni vyprodal sál Eurocentra, takže s nákupem vstupenek neotálejte. Zcela vyprodáno hlásí i další zábavný pořad – Kafe u Osmanyho (19. 2.)

“Na konci února začínají jabloneckým dětem jarní prázdniny, což je skvělá příležitost k návštěvě podkroví Domu manželů Scheybalových, kde je pro ně připravena krásná výstava loutek z Naivního divadla. Navíc je doplněná o hernu, kde si sami mohou zahrát vlastní divadlo. Vstup je zdarma,” zve za pořadatele Jakub Gerš, ředitel Kultury Jablonec, p.o. na výstavu Vahadla a čempurity aneb Loutky z Naivního divadla.

Během února máte také ještě možnost zhlédnout výstavu S duší zvířete, která je volně přístupná ve foyer Eurocentra. Jde o zajímavý fotoprojekt Denisy Zbrankové Albaniové, kde skrze příběhy mohou lidé pozorovat, jak silná vazba může mezi člověkem a zvířetem vzniknout.

Více info o akcích a předprodej vstupenek na našich stránkách www.kulturajablonec.cz

9. 1. 2024