TISKOVÁ ZPRÁVA, 21. 06. 2021 v Jablonci nad Nisou:

Oskarovým filmem Země nomádů byla zahájena letošní sezona v letním kině. Po dlouhé pauze zaviněné protipandemickými opatřeními mohli v pátek 18. června filmoví fanoušci zhlédnout tento úžasný film, který si nenechaly ujít stovky diváků. Během měsíce června pak v letním kině následuje projekce dalších vynikajících českých i zahraničních filmů. Letní kino bude promítat po celé léto a od 1. července mohou lidé  navštívit také Kino Radnice!

A je opravdu na co se těšit. Mnoho snímků totiž drželi distributoři takzvaně u ledu a teď je na čase je všechny pustit na filmová plátna. V programu se objeví filmy jako Black Widow – očekávaný snímek studia Marvel, Úniková hra: Turnaj Šampionů – horor po kterém si hraní únikové hry možná rozmyslíte, Rozhněvaný muž – snímek režiséra Guye Ritchieho, Gump – Pes, který naučil lidi žít – snímek s Bolkem Polívkou, Evou Holubovou, Ivanou Chýlkovou, Karlem Rodenem, Janou Plodkovou a dalšími, Prvok, Šampón, Tečka a Karel – snímek podle knihy Patrika Hartla, Jan Werich: Když už člověk jednou je…dokument o legendě českého filmu, Deníček moderního fotra –  v roli moderního fotra uvidíte Jiřího Mádla a dále snímek Zátopek. Ani děti ale nepřijdou zkrátka těšit se mohou na snímky: Králíček Petr bere do zaječích, Maxinožka 2, Raya a Drak, Croodsovi: Nový věk, Hotel Transylvánie: Transformánie, nebo Dračí země. Hned v červenci se také v Kině Radnice začnou promítat projekce BioSenior. První projekce bude v úterý 6. 7. 2021 od 10:00 snímek Šarlatán.

Věříme, že toto léto nabídneme našim divákům bez rozdílu věku pestrý program. Těšíme se, až se Kina zase zaplní, protože bez vás, to v kinech prostě není ono!“ těší se brzy v Kině Radnice na viděnou Adam Gody Kocián, vedoucí kin.

Kontaktní osoba pro jablonecká kina: Adam Gody Kocián, T: (+420) 777 747 180, kocian@kulturajablonec.cz
www.kinajablonec.cz