Příprava na Velikonoční slavnosti je v plném proudu

Program ve folklorním duchu plný hudby, tance a divadla, u kterého nemůže chybět občerstvení, stylový stánkový prodej a velikonoční dílny. To jsou tradiční Velikonoční slavnosti, které letos v Jablonci budou probíhat od středy 13. dubna do pátka 15. dubna.

Drobné radosti dělají náš život hezčí. K nim určitě patří rukodělné zboží, které budete moci nakoupit v mnoha stáncích na letošních velikonočních trzích. Téměř 80 prodejců zde bude nabízet své produkty – tradiční perníčky, jidáše, beránky, pomlázky, ale třeba i uzenářské výrobky, zvěřinu, originální šperky, svícny, keramiku, koření…

Po celé tři dny se můžete těšit na dobrou muziku, pohádky pro děti a další program ve velkém stanu před radnicí. Kulturní program finančně podpořilo statutární město Jablonec nad Nisou a vstup je zdarma.

V každou celou bude možné za příznivého počasí vystoupat na radniční věž a podívat se na velikonoční mumraj z výšky (sraz a vstupenky v Turistických informacích). Zavítat můžete také do Ekocentra, kde krom dílen děti potěší i živá zvířátka (v areálu Eurocentra).

Vzhledem k tomu, že od dubna začnou v centru města také stavební práce, prosíme návštěvníky slavností o pochopení a toleranci.

Podrobný program a fotogalerii najdete na www.kulturajablonec.cz/akce/velikonocni-slavnosti-2022/