Březen v Eurocentru

K největším peckám březnového programu patří bezpochyby vystoupení kapely Kryštof a písničkáře Jarka Nohavici. Na přelomu zimy a jara zároveň vrcholí také plesová sezóna. Kromě maturantů můžete na parketě potkat třeba rybáře nebo dokonce i lyžaře!

Rybářský ples, který první sobotu zahajuje březnovou nabídku v Eurocentru, letos slaví jubilejní 70. ročník! Pořádá ho zdejší rybářský svaz a zváni jsou všichni jejich příznivci.
12. března vystoupí na stejném místě kapela Kryštof. Turné „Život je krásný tour 2024“ je série klasických klubových koncertů a vy si jeden z nich můžete užít i v Jablonci. Fanoušky čeká nabitá atmosféra na pódiu i před ním. Kapela zahraje oblíbené hity i dlouho nehrané písničky,

Velký zájem vyvolalo ohlášení dvojkoncertu písničkáře Jaromíra Nohavici. Ve velkém sále Eurocentra vystoupí hned ve dvou termínech – 19. a 20. března. Vstupenky na první koncert byly již během února téměř vyprodány. “Chtěli jsme jeho fanouškům nabídnout možnost si vybrat, jestli si chtějí Nohavicovy písničky užít na parketu nebo si je naopak vychutnat v divadelní úpravě sálu s místy k sezení. Takže vstupenky na úterý 19. 3. jsou pouze k sezení a o den později ke stání, to je samozřejmě zohledněno i v ceně,” vysvětluje Jakub Gerš, ředitel Kultury Jablonec, p.o. Fanouškové Jarka Nohavici si již zvykli, že jeho koncerty jsou samé překvapení a vždy naprosto nově dramaturgicky sestavené. I tentokrát se mají na co těšit! Na koncertech v Jablonci budou Jarka doprovázet na akordeon a piano vynikající muzikant z Varšavy Robert Kusmierski a na perkuse a bicí Pavel Plánka z Plzně.

Závěr března bude patřit Velikonočním slavnostem. Začínají ve středu 27. 3. a těšit se můžete na celé 3 dny plné dobré muziky, jídla i pití.

Detailní informace o jednotlivých akcí a odkazy na koupi vstupenek najdete na našem webu v jednotlivých akcích: Akce

8. 2. 2024