Pozvánka na akci

Prohlídka s průvodcem zaměřená na centrum Jablonce nad Nisou, které prošlo největšími změnami.

Z celého Jablonce nad Nisou se nejvíce měnilo centrum města. Nachází se zde největší počet zajímavých budov, a proto se na našich procházkách podíváme na jednotlivá náměstí detailně. Prohlédneme si je a popovídáme si o tom, proč a jak byla založena, jak se stávala centrem dění a jak se měnila až do dnešní podoby. Těšit se můžete také na povídání o historii jednotlivých budov.

Začátek a konec prohlídky: Dům národopisců Jany a Josefa V. Scheybalových

Prohlídka je součástí cyklu komentovaných prohlídek „Proměny Jablonce nad Nisou“, které navazují na minulé ročníky procházek s průvodcem po Jablonci, jež se zaměřovaly na určitá historická, nebo architektonická témata. Letošní prohlídky budou pátrat po tom, jak se Jablonec nad Nisou postupně měnil.

Vstupenky:
základní – 100 Kč
studenti a senioři od 65 let – 70 Kč

Vstupenky je možné zakoupit pouze v online předprodeji nebo na recepci Eurocentra. Prodej vstupenek probíhá přes portál E-vstupenka a na prodejních místech E-vstupenky vždy do 12 hodin dne, kdy daná prohlídka probíhá. Po 12. hodině již není možné na prohlídku konanou v tento den vstupenky zakoupit. Max. kapacita prohlídky je 25 osob.

Organizátorem prohlídek je Turistický region Jizerské hory – Liberecko, Jablonecko, Frýdlantsko a Tanvaldsko. Partnerem akce je statutární město Jablonec nad Nisou.

www.jizerky.cz

Termín

pondělí 26. 8. 2024, od 16 do 17 hodin

Sraz

Turistické infocentrum – Dům Scheybalových
Kostelní 1/6
466 01 Jablonec nad Nisou

Informace

Turistické infocentrum – Dům Scheybalových
Kostelní 1/6
466 01 Jablonec nad Nisou
info@jablonec.com
+420 774 667 677

Galerie